Ubytovanie

Ubytovanie - Domčeky

Na ubytovanie je k dispozícií 20 komfortne vybavených mobilných domčekov. Jednotlivé domčeky poskytujú 5 lôžok s možnosťou jednomiestnej prístelky, sociálne zariadenie (WC, sprchový kút), spoločenskú miestnosť s televíziou a kuchynku. Tá je vybavená mikrovlnnou rúrou, plynovým sporákom, chladničkou, mrazničkou a kompletným kuchynským servisom.

V horúcich dňoch hostia môžu tráviť príjemné letné večery na krytej terase, pri spoločnom ohnisku s prestrešením i pri vonkajšom grile.

Súčasťou nami ponúkaných služieb je recepcia, 24-hodinová strážna služba, parkovanie v blízkosti domčeka, možnosť postavenia stanu priamo pri domčeku. V celom areál je možnosť wifi pripojenia na internet.

Domček obsahuje: poplašné zariadenie, Tv + mikrovlnná rúra, chladnička + mraznička, 2 spálne + 2 prístelky, sprchový kút + WC, krytá terasa, kempový stôl, wifi pripojenie na internet

 

Miestna daň z ubytovania pre 1 osobu je 0,40 €

 

Mobilné domčeky prevádzkuje a dodáva spoločnosť Bolt, s.r.o.

Storno podmienky a storno poplatky

Objednávateľ má právo zrušiť objednané služby písomne, prípadne telefonicky s následným písomným potvrdením 28 dní pred nástupom hostí. Dodávateľ je oprávnený účtovať za neuskutočnené alebo neskoro uskutočnené storno objednaných služieb nasledujúce storno-poplatky: 

28 – 21 dní: 20% z ceny ubytovania 
21 – 14 dní: 40% z ceny ubytovania 
14 – 7 dní: 75% z ceny ubytovania 
7 – 0 dni: 100% z ceny ubytovania 

Potvrdením objednávky klient (objednávateľ) akceptuje storno poplatky a ostatné obchodné podmienky 

Storno poplatok sa nebude účtovať, ak klient nemohol využiť objednané služby z vážnych dôvodov a preukáže sa hodnoverným písomným potvrdením (vážne ochorenie a úmrtie/aj člena rodiny/, ústavné liečenie, živelná pohroma, vojenské povinnosti). 

Nepriaznivé  poveternostné podmienky nie sú dôvodom na neúčtovanie storno poplatku. 

Follow Us