Vitajte na stránke areálu Beach bar rezort
Zelená Voda
Kontakt
Vitajte na stránke rekreačného strediska

Zelená Voda

Areál Zelená voda je výbornou voľbou pre Vašu letnú dovolenku. Nachádza sa 2 km od Nového Mesta nad Váhom a z hľadiska dopravnej dostupnosti je lokalita sprístupnená blízkou diaľnicou, ale aj autobusovou či železničnou stanicou. Areál a blízke okolie poskytuje množstvo príležitostí na trávenie voľného času a oddych.

Prečo navštívit stredisko

Služby
strediska

Skvelé občerstvenie
Beach bar

V areáli nájdete taktiež Beach bar so širokou ponukou osviežujúcich drinkov, občerstvenia či kávy. Vychutnajte si počas horúcich letných dní vychladný nápoj priamo na pláži či pri západe slnka na terase.

Aktivity

V rekreačnom areáli nájdete viacero atrakcií ako napríklad Paddle boardy, prenájom elektro bicyklov či plážový volleyball a veľa ďalšieho. Príďte sa presvedčiť sami.

Turistika
Cykloturistika

Trenčiansky kraj má najhustejšiu sieť cyklotrás na Slovensku, až 750 km a veľké množstvo turistických chodníkov. Trasy ponúkajú výber rôznej náročnosti a môžete po nich navštíviť všetky hrady a kaštiele nachádzajúce sa v okolí Nového Mesta nad Váhom.

Ubytovanie

V areáli Zelená Voda je na ubytovanie k dispozícií 20 komfortne vybavených mobilných domčekov so. 4 lôžkami. Domčeky sa nachádzajú v krásnom prostredí len pár metrov od jazera. V horúcich dňoch hostia môžu tráviť príjemné letné večery na krytej terase.

Zavolajte nám

 +421 948 456 416

O stredisku

Zelená Voda

Rekreačný areál Zelená voda je výbornou voľbou pre Vašu letnú dovolenku. Stredisko sa nachádza 2 km od Nového Mesta nad Váhom a z hľadiska dopravnej dostupnosti je lokalita sprístupnená blízkou diaľnicou, ale aj autobusovou či železničnou stanicou.
Areál ponúka zrekonštruované a novovybudované športoviská, sociálne zariadenia, bufety. Ubytovanie je poskytované v kempe, alebo v komfortne vybavených mobilných domčekoch.
Blízke či širšie okolie taktiež ponúka množstvo príležitostí na kultúrne, športové či oddychové aktivity. Príjemné turistické prechádzky alebo cyklotúry, množstvo hradov a historických pamiatok, blízke kúpeľe Piešťany, Trenčianske Teplice ako aj rôzne kultúrne podujatia, sú predpokladom pre naozaj príjemne strávenú dovolenku.

Okolie

Okolie Nového Mesta nad Váhom tvorí široké údolie stredného toku rieky Váh. Množstvo pahorkov s miernym prevýšením a pozvoľnými stúpaniami dáva v tomto kraji predpoklad pre príjemné turistické prechádzky alebo cyklotúry. Okrem návštev historických hradov môžete navštíviť viaceré významné pamätné miesta, či nadýchať sa atmosféry tradícií a ľudových zvykov. Celý Trenčiansky kraj je známy svojimi tradičnými festivalmi a bohatou ponukou kultúrnych programov.

Povedali o nás

Návštevníci

Partneri